Znajomości w blogosferze – jak to działa

utworzone przez | mar 18, 2018 | żyć lepiej | 3 Komentarze

Pewnego razu napisała do mnie dziewczyna. Mówiła, że od dawna czyta MyNaSwoim, bardzo jej się podobają nasze wpisy i ma nadzieję poznać mnie na najbliższej imprezie. Gdyby sytuacja wydarzyła się kilka miesięcy, a może lat, później – byłoby mi szalenie miło! Ale wtedy mój blog miał miesiąc, a na nim były opublikowane może 4 wpisy – kolory przewodnie na weselu.

znajomosci w blogosferzeZnajomości w blogosferze – jak to działa

W ramach projektu blogerki o blogowaniu, tym razem poruszyłyśmy temat Znajomości w blogosferze. Ten odcinek jest o tyle dla mnie ciekawy, że pierwszy raz zrobiłyśmy na żywo burzę mózgów. Zadawałyśmy sobie pytania, rozkminiałyśmy różne sytuacje, możliwości.
Chyba jeszcze w żadnym z odcinków nie miałyśmy tak odmiennych poglądów!

To o czym możecie posłuchać to:
1. Jak nawiązywać znajomości 
– jakie są dobre i złe praktyki,
– jak można stracić na wiarygodności
– jak można popsuć sobie wizerunek, wiarygodność
2. Co nam dają takie znajomości w kontekście
– rozwoju bloga oraz nawiązywaniu współprac
– zdobywania nowych przyjaciół
– zdobywania wiedzy i samorozwoju

Powiem Wam, że mimo, że współuczestniczyłam w prowadzeniu tego nagrania, to sama dużo zrozumiałam. Nie mam tu nawet na myśli samych znajomości w blogosferze, ale to jak chcę by mój blog wyglądał. Ta burzą którą przeprowadziłyśmy na nagraniu uświadomiła mi, jakiego bloga chcę prowadzić i co jest dla mnie w tym ważne.

[wc_button type=”primary” url=”https://www.facebook.com/MyNaSwoim/videos/904085136439553/” title=”Live: Znajomości w blogosferze” target=”” url_rel=”” icon_left=”facebook-square” icon_right=”” position=”” class=””]Live: Znajomości w blogosferze[/wc_button] [wc_button type=”primary” url=”https://www.facebook.com/events/165768664151722/” title=”Wydarzenie na fb” target=”blank” url_rel=”” icon_left=”commenting-o” icon_right=”” position=”” class=””]Wydarzenie na fb[/wc_button][wc_button type=”primary” url=”http://instagram.com/mynaswoim.pl” title=”Live na instastory” target=”blank” url_rel=”” icon_left=”gittip” icon_right=”” position=”” class=””]Live na Instastory[/wc_button]

Następny live będzie o zarabianiu na blogu i podejmowaniu współprac z agencjami oraz markami.

Jeśli nie chcecie przegapić kwietniowego live’a – obserwujcie moje instastory oraz facebook.

3 komentarze

  1. Jarek Cieśla

    aHHHHhh nie zdąrzyłem, może na następny zdąrze w porę.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *