Wydajemy e-booka!

utworzone przez | gru 26, 2018 | żyć lepiej | 0 komentarzy

To zdecydowanie jest już ten moment, w którym oficjalnie mogę powiedzieć to na blogu – wydajemy e-booka, a nawet dwa! A te dwa to Wasza zasługa – wszystkich tych, co obserwują nasz instagram i tak nam doradziliście.

I muszę przyznać – mieliście 100% racji!

 

Wydajemy e-booka! A nawet dwa!

Odkąd prowadzimy blog o budowaniu pozytywnych relacji w związku, dogadywaniu się, tworzeniu związku bez kłótni… – zauważyliśmy, że w związkach bardzo, bardzo często powstają konflikty na tym samym tle. Staraliśmy się pisać posty na blogu na ten temat, mówić o tym na instastory – jednak związek to poważna sprawa, dość duża, i nie da się na jeden problem odpowiedzieć jednym postem.

To, co my się najcenniejszego dowiedzieliśmy o budowaniu związku to nie było, że trzeba ze sobą rozmawiać. Ten frazes powtarza każdy, jednak to nie rozmowa jest kluczem do udanego związku. Najcenniejszą informacją jaką dowidzieliśmy się o budowaniu związku było – związek to ciągła praca. Praca nad sobą i nad nami – nawet, kiedy jedno pracować nie chce.

I o tym właśnie będą te e-booki. O pracy nad sobą razem i oddzielnie.

 

E-book Przygotuj się do związku

Pierwszy e-book, który zostanie wydany, mam nadzieję pod koniec maja, będzie dotyczył „mnie w relacji”.

Często słyszymy hasła typu „najpierw pokochaj siebie” czy „nie oczekuj miłości od kogoś, skoro sama się nie kochasz”.

Nie do końca się z tym zgadzamy. To tak, jakby powiedzieć, że aby dobrze nurkować wystarczy wskoczyć do wody. A co z oddychaniem? Co z opanowaniem? Nurkowanie to coś więcej niż bycie w wodzie, pod wodą.
Tak samo jest „ze mną w związku”. Nie wystarczy kochać siebie, aby móc stworzyć dobrą relację. Przede wszystkim trzeba zrozumieć siebie – dowiedzieć się kim jesteśmy. Jeśli wejdziemy w związek bez umiejętności opanowania siebie, spanikowane – utoniemy. Bez względu jak bardzo byśmy siebie kochały.

E-book „przygotuj się do związku” pomoże lepiej poznać siebie, co później przełoży się na lepsze poznanie partnera i związku, w którym jesteśmy.

Co ważne – jest on kierowany do kobiet, które chcą wkroczyć w związek, ale i dla tych, które już są w związkach, ale chcą je uczynić lepszym.

 

E-book Dwa to już drużyna

Lubię myślec o tym e-booku jak o tworzeniu drużyny, choć wiem, że tytuł może mało oddawać budowanie pozytywnych relacji w związku. Jednak dla mnie – jest on w stu procentach trafiony!

Ten e-book pomoże Wam bardziej zrozumieć swoje odrębności i inności. Dowiecie się, jak uniknąć wielu niepotrzebnych konfliktów oraz jak wyeliminować negatywne emocje – co według mnie – jest szalenie kluczowe!

Kiedy my zaczynaliśmy tworzyć związek, nasze emocje były na bardzo wysokim poziomie. Potrafiliśmy szybko się na siebie denerwować, kłócić przez pierdoły i wiele rzeczy odbieraliśmy jak „robisz mi na złość”, „robisz to specjalnie, bo przecież wiesz, że ja tego nie lubię”.

Dziś nasze emocje są na bardzo niskim poziomie. Nie czujemy już złości, a już na pewno nie odbieramy pewnych zachowań jak ataków na siebie czy robienia czegoś z premedytacją.

Dziś nasz związek jest spokojny, choć jest w nas znacznie więcej szaleństwa i swobody.

I o tym będzie drugi e-book – o byciu wolnym w związku. O tworzeniu takiej relacji, która da nam poczucie największej wolności i bezpieczeństwa.

 

Jestem szalenie podekscytowana na ten pomysł! Nie wiem jak pogodzę pracę na etacie, prowadzenie bloga i pisanie e-booków, ale wiem, że się uda! To będzie szalony rok, a na pewno szalone pół roku. To będą 182 dni, które będę chciała wycisnąć bardziej niż jak cytrynę! To będzie moje 182 dni, które bez względu na wynik – będę wspominać do końca życia. Bo spróbowałam!

 

Jeśli chcecie tworzyć z nami e-booki i być na bieżąco z jego powstaniem – zapiszcie się do naszego newslettera i obserwujcie nas na instastory. To za pomocą tych dwóch mediów najczęściej będziemy się z Wami komunikować i prosić Was o pomoc, rozwianie wątpliwości oraz to tam będziemy Was informować o wszystkich promocjach i sprzedażach!

 

NIE MOŻESZ SIĘ DOCZEKAĆ
e-booka?

zapisz się na Newsletter NaSwoim

jeśli chcesz:
• dostać DARMOWY rozdział e-booka

• dostać RABAT z okazji premiery

• tworzyć LEPSZY związek

DO PREMIERY E-BOOKA POZOSTAŁO:

00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund

Właśnie zapisałaś się do naszego newslettera. Szalenie się cieszę! Zaraz dostaniesz od nas pierwszego maila :)
0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *