Wesele z pomysłem

Kiedy zaczęliśmy organizację swojego wesela, nie wiedzieliśmy w co się pakujemy! Wesela z dzisiejszych czasów, te, na które chodzimy obecnie, różnią się diametralnie od tych, na których byłam jako dziecko. Nikt wtedy nie myślał o motywie przewodnim przyjęcia, indywidualnym wystroju wnętrza i zaproszeniach pasujących do winietek i sukni ślubnej. Większość wesel, na których byłam, odbywały się w remizie strażackiej lub biało-pomarańczowej, czy biało-łososiowej sali. Część z nich miała nawet “marmurowe” kolumny. Za Młodymi obowiązkowo była ściana udekorowana białymi balonami oraz, gdzie nie gdzie, czerwonymi lub złotymi. Pod sufitem zaś, ciągnęły się kilometry brudnej tkaniny w kolorze ścian. Ot, miłość na bogato!

pudrowy róż i złoto
roseandgold_006
Współczesne wesela to zupełnie inna bajka! I słowo bajka jest tu najwłaściwszym określeniem. Motyw przewodni przyjęcia nie ogranicza się już tylko do wyboru koloru przewodniego. Dziś motywem przewodnim jest spójność! Spójność kolorów, dodatków, faktur, wzorów. Majstersztyk. Kunszt. Wyobraźnia.

rose and gold wedding

Dziś, wesele to spełnienie marzeń. Stworzenie czegoś nierealnego, bajecznego. Na kilka godzin tworzymy swój idealny, wyśniony świat. To zatrzymanie czasu.

motyw przewodni miniatura
roseandgold_1
Planując własne wesele, stajesz się dyrektorem artystycznym. Zajmujesz się dopieszczaniem najmniejszych szczegółów, by wynik końcowy zaparł dech w piersi. Planujesz i analizujesz budżet. Chodzisz na spotkania, negocjujesz. Wymyślasz, inspirujesz się. Od dnia zaręczyn po ceremonię zaślubin nadzorujesz największe wydarzenie swojego życia! Wydarzenie, które zostanie z Tobą na zawsze. Do którego będziesz wracać, kiedy się strasznie pokłócicie. Wyciągniesz wtedy zdjęcia z tego dnia i przypomnisz sobie uczucia jakie Ci wtedy towarzyszyły. I zobaczysz swoją bajkę, którą stworzyliście razem.

różowo złote dodatki ślubne

Dziś, motyw przewodni wesela ogranicza tyko wyobraźnia.

roseandgold_114

roseandgold_076współautorzy sesji

skomentuj-1

Cześć, jestem Asia

Jestem autorką bloga wolno wolniej. Mam nadzieję, że ten post zainspirował Cię do zwolnienia tempa, zatrzymania się i spokojniejszego życia.

A jeśli Ci się spodobał – skomentuj go i udostępnij w swoich social mediach.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie kategorie bloga

MNIEJ STRESU

WIĘCEJ SPOKOJU

LEPSZE RELACJE

DOBRA ORGANIZACJA

WOLNOWOLNIEJ