Tatuaże dla par

Gdy pierwszy raz zobaczyłam zdjęcie pary, która na nadgarstkach miała wytatuowane klocki z tetrisa, pomyślałam, że to najlepszy pomysł świecie! Już nawet nie pamiętam jak długo marzyłam, byśmy z Dawidem zrobili sobie takie same tatuaże po ślubie. Ale oczywiście problem był jeden: co wytatuować? I gdzie!?
Szukając inspiracji, znalazłam kilka cech, definiujące tatuaże dla par. Ich wspólnym mianownikiem jest to samo miejsce na ciele, na którym są tatuowane.
Tatuaże mogą różnić się wielkością (mężczyźni decydują się na większy obraz), płcią (kobiety wybierają żeńską wersję tego samego motywu) lub tatuaże na pozór całkowicie się różnią, ale wspólnie tworzą idealną całość.

Poniżej przykłady i inspiracje: ENJOY :)

Dla ducha

Masz ochotę na więcej przemyśleń? Tu znajdziesz moje przemyślenia na temat relacji, codzienności, życia w zgodzie ze sobą i przede wszystkim – poznania siebie.

Czytaj więcej…

Dla domu

Znajdziesz tu naszą codzienność: przepisy kulinarne na szybkie i jeszcze prostsze dania, moje triki na szybką i skuteczną organizację mieszkania no i… – zobaczysz jak mieszkam i co wybieram.

Czytaj więcej…

Nasza codzienność

Moja introwertyczna, nadwrażliwa dusza zdecydowanie woli siedzieć w domu, ale… to nie znaczy, że z tego domu nie wychodzę i siedzę cały dzień pod stołem!

Znajdziesz tu nasze wyjazdy – miejsca w Polsce, które polecam, filmy, które zrobiły na mnie wrażenie i ważne dla mnie chwile.

Czytaj więcej…

Polskie marki

Och, wiem jak to trudno być młodą marką. Tworzenie czegoś swojego, pójście pod prąd wymaga ogromu wysiłku.

Dlatego w tym cyklu przedstawiam Ci wywiady z fantastycznymi polskimi markami!

Czytaj więcej…

Cześć!

Cześć!

Jestem Asia. To moje myśli masz właśnie okazję czytać.
Jestem introwertyczką i osobą wysoko wrażliwą. Uwielbiam otaczać się naturą, zapachami i dobrymi emocjami. A nade wszystko cenię sobie wolność – możliwość bycia sobą i życia po swojemu.
Bo wolno mi.

Hej! Jeśli spodobał Ci się ten post, będzie mi bardzo, bardzo miło jeśli udostępnisz go na facebooku i skomentujesz.

To cudowne móc poznać Twoje zdanie, wymienić myśli. Tak tworzy się więź… 

Do usłyszenia wkrótce
Asia Maj Dubińska

2 komentarze

 1. my na swoim

  Mi się szalenie to podoba :D może dlatego lepszą alternatywą jest wytatuowanie jakiegoś symbolu niż imienia drugiej połówki :D Zawsze można powiedzieć "kocham grać w tetrisa" albo "myszka miki to moja ulubiona bajka" haha :D

  Szczęśliwego Nowego Roku!! :)

  Odpowiedz
 2. głupie serce

  Osobiście jestem przeciwniczką tatuaży dla par.

  Ja wiem, że to może pesymizm, ale co będzie, jeśli związek się rozpadnie? ;-)
  Rozumiem, i ciężko zakładać, że coś, co ma być do końca życia może przestać mieć racje bytu, a jednak… moje trzydziestoletnie doświadczenie i obserwacje pozwalają mi na taką refleksję ;-)

  Ważne, żeby to co się robi, robiło się w zgodzie ze sobą ;-)

  Pozdrawiam i życzę najlepszego w Nowym Roku!

  Magdalena

  Odpowiedz

A Ty, co o tym myślisz?

Odbierz prezent

Darmowy e-book: Miniporadnik jak żyć wolniej na co dzień