Salon White

Dziś byłyśmy w salonie White. Znajduje się jak na ironię na al Jana Pawła II w Warszawie. Ale warto do niego pójść.
Plusy:
śliczne sukienki
– sukienki które są w promocyjnych cenach, tak zwane „sukienki z ekspozycji” są raz, że bardzo ładne a dwa są w naprawdę dobrej cenie!

Minusy:
– słabe światło – w przymierzalni wg mnie nie oddawały tak dobrze koloru sukienki. Mi osobiście źle się patrzyło na siebie a przynajmniej tak było na początku nim się człowiek przyzwyczaił. Natomiast gdy na wieszaku zobaczyłam sukienkę, którą chwilę temu przymierzałam byłam zaskoczona jaki tu miała kolor! W pierwszej chwili jej nie poznałam. Dużo bardziej żółta – kremowa.
– restrykcyjnie podchodzą do czasu jaki spędza się w salonie.Na Placu Konstytucji niektóre panie, które były umówione na równą godzinę musiały chwilkę poczekać. Tutaj przed pełną godziną już trzeba było się ubierać bo nowy klient. Po części to rozumiem ale godzina to trochę mało jak na takie ilości tak ładnych sukienek :)

Nie mniej – polecam! Ja wybrałam 2 które mnie naprawdę urzekły i zdecydowanie biorę je pod uwagę!

Dla ducha

Masz ochotę na więcej przemyśleń? Tu znajdziesz moje przemyślenia na temat relacji, codzienności, życia w zgodzie ze sobą i przede wszystkim – poznania siebie.

Czytaj więcej…

Dla domu

Znajdziesz tu naszą codzienność: przepisy kulinarne na szybkie i jeszcze prostsze dania, moje triki na szybką i skuteczną organizację mieszkania no i… – zobaczysz jak mieszkam i co wybieram.

Czytaj więcej…

Nasza codzienność

Moja introwertyczna, nadwrażliwa dusza zdecydowanie woli siedzieć w domu, ale… to nie znaczy, że z tego domu nie wychodzę i siedzę cały dzień pod stołem!

Znajdziesz tu nasze wyjazdy – miejsca w Polsce, które polecam, filmy, które zrobiły na mnie wrażenie i ważne dla mnie chwile.

Czytaj więcej…

Polskie marki

Och, wiem jak to trudno być młodą marką. Tworzenie czegoś swojego, pójście pod prąd wymaga ogromu wysiłku.

Dlatego w tym cyklu przedstawiam Ci wywiady z fantastycznymi polskimi markami!

Czytaj więcej…

Cześć!

Cześć!

Jestem Asia. To moje myśli masz właśnie okazję czytać.
Jestem introwertyczką i osobą wysoko wrażliwą. Uwielbiam otaczać się naturą, zapachami i dobrymi emocjami. A nade wszystko cenię sobie wolność – możliwość bycia sobą i życia po swojemu.
Bo wolno mi.

Hej! Jeśli spodobał Ci się ten post, będzie mi bardzo, bardzo miło jeśli udostępnisz go na facebooku i skomentujesz.

To cudowne móc poznać Twoje zdanie, wymienić myśli. Tak tworzy się więź… 

Do usłyszenia wkrótce
Asia Maj Dubińska

0 komentarzy

A Ty, co o tym myślisz?

Odbierz prezent

Darmowy e-book: Miniporadnik jak żyć wolniej na co dzień