Ranking najbardziej wpływowych blogerów i MY!

Dzień jak co dzień. Poniedziałek. Wstałam dziś dużo wcześniej niż zwykle przez zły sen. Szybko ogarnęłam się i pojechałam do pracy. Dzień jak co dzień. I nagle dźwięk telefonu. Brzdęk z gratulacjami – jesteśmy w rankingu najbardziej wpływowych blogerów! Znaleźliśmy się we “wschodzących gwiazdach blogosfery”!
To niesamowite!

Ranking najbardziej wpływowych blogerów i MY!

Wiecie co jest tak bardzo niesamowite w tym wszystkim? Że zawsze myśleliśmy, że jesteśmy za mali. Że jest tak wielu wspaniałych blogerów, że nie mamy szans na zauważenie nas. Po cichutku rozmawialiśmy sobie jak by to było fajnie, ale to tylko takie rozmowy – nie brane na serio.

Ale wiecie, każdy kiedyś jakoś zaczynał. I za nami stoi kilkoro blogerów. Gdyby nie ich pomoc, dziś nie dostalibyśmy tylu ciepłych słów!

Oni najbardziej na nas wpłynęli

 

MatkaWygodna i MatkaNieWariatka wprowadziły nas w blogosferę. Opowiadały jak, co z czym i dlaczego. Pokazywały, tłumaczyły, dodawały wiary w siebie! Są jak nasze blogowe matki, które trzymały nas za rączki i uczyły stawiać pierwsze kroki.
Przed założeniem MyNaSwoim.pl nie czytaliśmy prawie żadnych blogów. Dzięki nim – dowiedziałyśmy się kto kim jest, co tworzy, na co dzielą się blogi. To od ich dowiedzieliśmy się o konferencjach dla blogerów.

 

 

 

Socjopatka – nie rozumiem jak mogła nie znaleźć się w rankingu. Jest najlepsza! Jest moją inspiracją do pisania, do wychodzenia poza swoją strefę komfortu, do odważenia się i robienia nowych rzeczy. Kiedy mam doła, kiedy chcę ponarzekać – ona mi pomaga. I to przez jej bezinteresowność i chęć pomocy mamy dziś tak wspaniały kontakt. Jest najlepsza!
Nie bez powodu zaprosiliśmy Dagmarę i Bartka na nasz ślub. I do końca życia będę im wdzięczna za to, że nakręcili nam filmik ze ślubu! Najlepszy prezent i najlepsza pamiątka!
Wzrusz razy milion!

 

 

Alabasterfox – posiadaczka najpiękniejszego instagrama i jeszcze piękniejszego instastory! Jej kadry, kolory, zmysł estetyczny powodują we mnie ogromną zazdrość! Rok walczyłam z naszym instagramem. Nie wiedziałam jakie konto chcę prowadzić. Nie wiedziałam co chcę na nim umieszczać. Kiedy na jednej z konferencji wystąpiła ona – byłam w szoku, że to Polka! A kiedy napisałam do niej wiadomość, zwykłe pytanie, prośba o radę – rozpisała się! Jej odpowiedź była przesympatyczna i wyczerpująca.
Za każdym razem zachwycam się, kiedy spotykam tak dużych ludzi, którzy są tak ciepli, serdeczni, nie dzielą ludzi na kategorie.
Dzięki niej wiem już JAK chcę prowadzić nasz instagram!

To są moje takie 4 perełki w morzu blogów. Nasz ranking najbardziej wpływowych blogerów na nas.

 

A teraz zobaczcie najbardziej inspirujące konta na instagramie! 

[wc_row]

[wc_column size=”one-half” position=”first”]

 

[/wc_column]

[wc_column size=”one-half” position=”last”]

 

[/wc_column]

[/wc_row]

 

Wiecie, z początku ten post wydawał mi się głupiutki. Jak aktor, który wychodzi po otrzymaniu oscara (albo jak w naszym przypadku – nominacji) i ze wzruszeniem mówi: chciałbym podziękować mamie, tacie, rodzinie i przyjaciołom bo zawsze mnie wspierali i gdyby nie oni… . Ale cholera to prawda! Tak właśnie jest! W chwilach, kiedy jesteśmy szczęśliwi, kiedy ktoś nami robi taką przyjemność – nie sposób nie pomyśleć o tych, dzięki którym.

Sukces nigdy nie jest wynikiem jednej osoby. Udanego związku też się nie da stworzyć w pojedynkę.

 

(Visited 23 times, 1 visits today)