Przez cały okres przygotowań do ślubu wiedzieliśmy, że nie będziemy mieli żadnych zawieszek na alkohol. Nie podobają nam się karteczki z napisem „wódka weselna”, z datą ślubu i imionami młodych dlatego też nie zaprzątaliśmy sobie nimi głowy. Jednak dzień przed ślubem (!) wpadłam na super pomysł! Postanowiłam zrobić zawieszki na wódkę, zachęcające do skorzystania z drink baru oraz przełamujące lody między obcymi sobie gośćmi.

darmowe zawieszki na wodke

Na naszych zawieszkach były teksty:
– u barmana są lepsze drinki
– chodź na shota
– polej sąsiadowi po lewej
– polej sąsiadowi po prawej
– ze mną się nie napijesz?
– pij póki zimna
– po tej wódce nie ma kaca
– Dawid się żeni
– Asia wychodzi za mąż
itd

Nasze zawieszki bardzo spodobały się gościom! Nie było osoby, która kiedykolwiek spotkałaby się z tak nietypowymi zawieszkami, co bardzo nas ucieszyło.

zawieszki na alkohol

Zawieszki wydrukowaliśmy na papierze wizytówkowym.

Szare tasiemki zawiązaliśmy na supełek. Żeby kartonik nie spadał ze wstążki a supełek nie przechodził przez dziurkę podczas podnoszenia butelki, przechylania jej – podkleiliśmy je przezroczystą taśmą klejącą.

Zdecydowaliśmy się na szary kolor tasiemki aby nie rzucała się w oczy i nie odciągała uwagi od tekstu oraz nie tworzyła „wizualnego chaosu” w kulerze i na stole.

darmowe zawieszki na alkohol
A Wam, jak się podobają nasze zawieszki na alkohol? Też robiliście sami? Dajcie nam znać w komentarzu <3

 

Hej, czy wiesz, że stworzyliśmy nową grupę na fejsie? Zapisz się do grupy „życie we dwoje NaSwoim” i dziel się wiedzą, doświadczeniem i inspiracjami na tamat urządzania mieszkania, wspólnie spędzanego czasu, wycieczek, randek z mężem! Grupa dla świeżych żon, które zaczynają życie NaSwoim!