MyNaSwoim na Twoim telefonie!

Na jakim urządzeniu najczęściej czytacie nasz blog? Na komputerze, tablecie czy może na telefonie? Z programu podpiętego pod nasz blog wynika, że ponad 70% z Was korzysta z telefonu. Ponad 70%! Dlatego mamy dla Was coś wspaniałego:

aplikacja dla blogerow mynaswoim
MyNaSwoim na Twoim telefonie!

Facebook ostatnio bardzo tnie zasięgi. Posty na naszym fanpagu trafiają średnio do 30% obserwujących. To żenująco mało, a będzie jeszcze gorzej. Taka prawda. Facebook jest i zawsze będzie darmowy ale tylko dla profili prywatnych. Jak to powiedział mojej koleżance były pracodawca: albo nauczysz się pływać, albo giń. Tak samo będzie z nami. Niedługo facebook wprowadzi całkowitą niewidoczność postów z poziomu fanpaga i wtedy albo będziemy musieli płacić byście widzieli nasze posty, albo zginiemy.
Jest jeszcze jedna możliwość!

Dzięki Apptento możecie mieć nas na swoim telefonie i być całkowicie na bieżąco ze wszystkimi wpisami! Świetnie, co? Ja jestem szalenie podekscytowana! Nigdy w życiu nie sądziłam, że będę mieć swoją własną aplikację! To niesamowite jak życie potrafi zaskakiwać.
Aplikację możecie pobrać z google play oraz itunes i mieć nas na swoim pulpicie – jak my.

 

 

Jak już ściągniecie MyNaSwoim na telefon – pochwalcie się screenami! <3

Cześć, jestem Asia

Jestem autorką bloga wolno wolniej. Mam nadzieję, że ten post zainspirował Cię do zwolnienia tempa, zatrzymania się i spokojniejszego życia.

A jeśli Ci się spodobał – skomentuj go i udostępnij w swoich social mediach.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie kategorie bloga

MNIEJ STRESU

WIĘCEJ SPOKOJU

LEPSZE RELACJE

DOBRA ORGANIZACJA

WOLNOWOLNIEJ