Mój facet widzi we mnie kumpla!

utworzone przez | lis 8, 2016 | żyć lepiej | 3 Komentarze

Wiesz jak to jest na babskich spotkaniach – temat facetów zawsze będzie poruszony! Nie ważne czy mamy akurat kogoś, czy jesteśmy same – o facetach gada się ;). Ostatnio zaczęłyśmy dyskutować o tym, jak to jest, gdy facet widzi w swojej dziewczynie kumpla. To dobrze, czy źle?


Rozmawiałyśmy o sytuacjach, w których facet ogląda się za innymi dziewczynami będąc w tym czasie ze swoją, kiedy komentuje wygląd obcych dziewczyn – zachwyca się ich nogami, sylwetką itp. Dyskutowałyśmy, czy to dobrze, czy źle, gdy Twój facet chce zabrać Cię na zlot samochodowy, zamiast na weekend do SPA czy na romantyczną kolację.
Czy te zachowania świadczą o braku szacunku do Ciebie? Są w jakiś sposób znieważające, uwłaczające Twojej czci i godności?

moj-facet-widzi-we-mnie-kumpla-2
Wszystko jest dla ludzi

Oglądając jeden z odcinków Gotowych Na Wszytko, mąż Rudej zapytał się jej: Gdzie jest kobieta, którą poślubiłem? Która jadła kurczaka rękami? Kiedy stałaś się taka zimna, perfekcyjna?
Mało który facet lubi kobiety z kijem w dupie. Nie można ograniczać faceta i strofować go, tylko dlatego, że według Ciebie takie zachowanie jest nieeleganckie. Twój facet skomentował talię jakiejś dziewczyny? I co z tego? Kiedy Dawid zaczyna zachwycać się jakąś kobietą, mówię do niego żartem: To się z nią ożeń. Spływa to po mnie! Wiem, że mój facet mnie kocha i mam do niego pełne zaufanie. Wiem, że dla niego to ja jestem najlepsza. I wiesz, wolę aby przy mnie mówi takie teksty, niż gdyby miał za moimi plecami opowiadać o tych długich nogach kumplom.
Samochody to moja druga bolączka. Dawid jest nimi zafascynowany, a ja cieszę się jak samochód mi po prostu jedzie. Więc kiedy Dawid z wielkim zaangażowaniem opowiada mi co zmienił w samochodzie, co widział, co kupił do samochodu – patrzę na niego błagalnie i ciszę się razem z nim. Totalnie nie mam pojęcia o czym on do mnie mówi i on to wie.
Nie czuję się wtedy lekceważona. Nie mam pretensji, że próbuje rozmawiać ze mną jak z kolegą. Samochody to jego pasja – cieszę się, że próbuje dzielić ją razem ze mną.

moj-chlopak-widzi-we-mnie-kumpla-1
Idziemy na piwo?

Czasem, gdy jedno z nas ma gorszy dzień rzuca hasło: Idziemy na piwo? – Tak zwyczajnie odreagować, odstresować się, inaczej spędzić dzień. Potrafimy usiąść w samochodzie, przed domem, w knajpie, nad wodą i po prostu gadać – jak najlepsi kumple. To jest rewelacyjnie, najlepiej spędzony czas! Kocham te chwile! Kocham! Na luzie, szczerze, bez udawania.
A przede wszystkim w byciu kumplami kocham to, że nie boimy się o niczym mówić. Nie udajemy kogoś, kim nie jesteśmy, że jesteśmy mądrzejsi, zabawniejsi, bardziej wyluzowani, albo bardziej dystyngowani. Że nie boimy się samotności, że nie przeraża nas przyszłość, a nawet mamy na nią plan.

moj-facet-widzi-we-mnie-kumpla-4
Najlepsi kumple nie mają przed sobą sekretów

Bycie kumplem niesie ze sobą pewne ryzyko. Ale jeśli jesteś świadoma swojej kobiecości, jeśli mimo wszystko w swoim zachowaniu jesteś dziewczęca, jesteś jego dziewczyną/kobietą i jesteś pewna siebie – nie masz się czego obawiać. Nie ma nic lepszego niż bycie dla siebie kochankami, przyjaciółmi i kumplami w jednym. Wtedy masz wszystko.

3 komentarze

 1. Kinia

  Związek powinien opierać się na koleżeństwie, przyjaźni oraz miłości – to najlepsze połączenie!

  Odpowiedz
 2. paulinaglifestyle

  Brawo za taki związek! ;) Życzę Wam jak najwięcej szczęścia i miłości ;)
  Podobno najbardziej udane małżeństwa i związki sa właśnie te, w których partnerzy są dla siebie również kumplami ;)

  Odpowiedz
  • MyNaSwoim.pl

   Podobno tak! :) Lepiej razem konie kraść niż dziadzieć przed TV :D

   Dzięki Paulina i Wam teeeż <3 !

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *