#MIŁOŚĆ JEST WZRUSZAJĄCA – nowa akcja na instagramie!

utworzone przez | mar 5, 2020 | żyć lepiej | 0 komentarzy

Czy nie macie poczucia, że ostatnio panuje jakiś taki dziwny nurt, tendencja do odbierania miłości uroku?
Kiedy przychodzą walentynki, las ludzi zaczyna swoje manifesty, bo przecież miłość należy okazywać sobie każdego dnia a nie tylko w walentynki. Ale czy na co dzień, tak z ręką na sercu, okazujecie sobie tą miłość? 

Pytam Was, bo… my jej sobie nie okazujemy. 

 #MIŁOŚĆ JEST WZRUSZAJĄCA – nowa akcja na instagramie!

Z tą miłością jest trochę jak z roślinami w domu: najpierw dmuchasz, chuchasz, zmieniasz ziemię i doglądasz każdego dnia, a później… – zaczynasz te rośliny ignorować. Podlewasz je tylko do czasu do czasu w lichej nadziei, że roślina zachowa swoje piękno i dalej będzie cieszyć oko. Aż tu nagle okazuje się, że roślina marnieje.
I z miłością jest dokładnie tak samo!

Kiedy z kimś się spotykamy, ach, jesteśmy gotowe stanąć na rzęsach aby tylko się udało! Niedawno będąc u Teściów rozmawiałyśmy o skarpetkach – jaki to za dzieciaka chodziłam tylko w białych skarpetkach, bo one tak estetycznie wyglądały, a przecież zależało mi aby “zatrzymać” przy sobie chłopaka, jego podziw, podobać mu się. A dziś? Dziś w mojej szafie jest mnóstwo kolorowych skarpetek! Skarpetek oddających tak bardzo mój charakter, sprawiających mi radość, a nie mających na celu poprawić mój obraz w oczach drugiej osoby.

Może skarpetki to dość śmieszny przykład, ale z miłością tak własnie jest. Kiedyś staraliśmy się każdego dnia, dziś – każdego dnia po prostu wracamy z pracy, zajmujemy się swoimi sprawami, sprzątamy, gotujemy i ten czas jakoś mija.
W tygodniu nie poświęcamy naszemu związkowi zbyt dużo czasu. I nie pomagają nam kompletnie różne godziny pracy – w konsekwencji czego o różnych porach chodzimy spać.
Mijamy się – taka prawda. Nie okazujemy sobie miłości każdego dnia.
Tak wygląda nasza codzienność i myślę, że tak wygląda codzienność wielu z Was. Bo tak wygląda po prostu życie, jego codzienność.

Dlatego postanowiłam na naszym instagramie stworzyć zabawę, do której Was szalenie zapraszam!

Wrzuć na Instagram (tablicę lub instastory) zdjęcie, na którym pokażesz, że MIŁOŚĆ JEST WZRUSZAJĄCA, oznacz na zdjęciu mnie @wolnowolniejblog oraz podpisz zdjęcie hashtagiem #miloscjestwzruszajaca a na koniec miesiąca wybiorę trzy osoby, które dostaną ode mnie upominek :)

Mam nadzieję, że dzięki tej zabawie każdy z nas odrobinę zwolni tempo życia i skupi się na tym, co w życiu jest naprawdę ważne – na miłości. Na miłości do rodziny, do siebie, do chwili. 

Bo miłość – wcale nie musi być tylko do partnera…

“…Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił. a miłości bym nie miał, byłbym niczym…”

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *