Lipiec w zgodzie z naturą i sobą

utworzone przez | lip 1, 2023 | Lifestyle | 0 komentarzy

“Lipiec, jak złote skrzydła słońca, roztapia chwile i składa je na tacy letnich wspomnień.”

Virginia Woolf

No to zaczynamy – najbardziej gorący, najbardziej dynamiczny, najbardziej szalony miesiąc w całym roku! Miesiąc, w którym puszczamy wodze, zrywamy się ze smyczy i w duszy krzyczymy ahoj, przygodo! Dziś rozpoczynamy miesiąc, który wydobywa na wierzch wszystkie nasze marzenia, pragnienia, tęsknoty i niezrealizowane plany.

Jaki więc jest ten miesiąc? Pełen radości czy przygnębienia? 

Lipiec jest jak zwierciadło naszej duszy. To, jak będziemy go odbierać zależy tylko i wyłącznie od tego, co w nas drzemie. Kim jesteśmy? Z czym jesteśmy pogodzeni a co wciąż nas uwiera? Czy masz w sobie odwagę do realizacji marzeń? Czy masz w sobie śmiałość do bycia szczęśliwą? 

Ciekawostka!

Lipiec pierwotnie nosił nazwę “Quintilis”, czyli piąty miesiąc w kalendarzu rzymskim, jednak w 45 roku p.n.e. został przemianowany na “Julius” na cześć Cezara, który urodził się właśnie w lipcu.

Czy masz w sobie pragnienie by żyć w sposób w jaki chcesz? W jaki czuje Twoja dusza, Twój duch? Twoje prawdziwe, głębokie ja?

Jeśli wciąż nie wiesz, jaki głos przez Ciebie przemawia – lipiec Ci to pokaże. I zamiast się temu sprzeciwiać i buntować – podąż jego naturą.

Lipiec to czas podróży. To czas opuszczania swojego domu, miejsca, w którym czujemy się bezpiecznie i komfortowo i wyruszamy na spotkanie z nowym – z nową przygodą, nowymi doświadczeniami, nowymi informacjami o sobie.
Eksploruj i doświadczaj!

39,00 

Poprzednia najniższa cena: 29,00 .

Wyzwanie: Moc lata – eksploruj i doświadczaj

W tym wyzwaniu czeka na Ciebie 8 praktyk, które pomogą Ci odnaleźć się w energii lata i otworzyć się na siebie. 

Choć może wydawać Ci się to niedorzeczne, lato, w swych zawirowaniach pogodowych – będzie Cię w tym wspierać. Wraz z energią słońcą ldoda Ci sił i odwagi, popchnie do eksplorowania świata, szukania odpowiedzi i wyzwalania radości. Ale jak dobry rodzin, odpowiedzialny opiekun – wraz z burzami i deszczami zaprosi Cię do zatrzymania się. Do wrócenia do siebie, osadzenia się w sobie i zastanowienia się: co się właśnie wydarzyło? Czego się dowiedziałaś o siebie? Czy to, czego własnie doświadczyłaś – jest w zgodzie z Tobą?

Moc koloru pomarańczowego

Jeśli pragniesz lepiej poznać siebie, zajrzeć w głąb siebie i osadzić się w swoich korzeniach – wykorzystaj do tego energię koloru pomarańczowego. 

Bądź jak budda. Otwórz się na poznanie prawdy o sobie, poznanie swoich wartości i przekonań i odważ się być prawdziwą sobą.

Jesień, bez wątpienia, jest porą roku, w czasie której oddajmy się przyjemnościom a większość chwil upływa nam na ukochaniu siebie. Jednak aby móc ukochać siebie – musimy pierw poznać siebie. Dowiedzieć się co nam służy, a co nie. Lato zaprasza Cię do tej podróży. 

Dlatego w lipcu pozwól sobie doświadczać i popełniać małe błędy. Poszerzaj swoje granice. Otwieraj się na nowe. A z tyłu głowy zawsze miej głos odpowiedzialności: wszystko co robisz, robisz z troski o siebie.

Dbaj o siebie. Korzystaj ze słońca ale i uciekaj w cień. Doświadczaj letniego deszczu – ale chowając się pod tarasem lub parasolem.
Korzystaj z energii lata, wykorzystuj energię, którą w Tobie wyzwala – ale pamiętaj o odpoczynku i równowadze. 
Nawet maratończymy przez całą trasę nie biegną z równą prędkością. 

Co lato powiedziało Ci teraz o sobie? Czego potrzebujesz? Jaka jest Twoja pierwsza myśl? Powiedz mi o tym.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *