Jest jeden taki gest, który mówi o uczuciach więcej niż cokolwiek innego

I kto by pomyślał, że ostatnie sceny Gry o tron wzbudzą tak silne emocje?

Jest jeden taki akt, jeden gest, który mówi o uczuciach więcej, niż cokolwiek innego. Więcej niż słowa i wiersze. Więcej niż wspólne czytanie wieczorem.
Jest jeden taki akt, jeden gest, który mówi o uczuciach więcej, niż cokolwiek innego. Więcej niż nagość i namiętne pocałunki. Więcej niż całkowite oddanie się sobie bez reszty.

Jest jeden taki akt, jeden gest, który mówi o uczuciach więcej, niż cokolwiek innego. Który pokazuje największą na świecie miłość. Który wzrusza mnie najmocniej na świecie!

Jest jeden taki gest, który mówi o uczuciach więcej niż cokolwiek innego

Jest taki jeden gest, który wykonuje mężczyzna, kiedy kobieta jest cała w nerwach. Jeden taki gest, który wykonuje, kiedy kobieta wpada w histeryczny płacz.

Jest taki jeden gest, który wykonuje mężczyzna, aby uspokoić kobietę. Ukoić nerwy. Wyciszyć. Odepchnąć złe.

 

Taki jeden gest, który w chwilach najgorszych, najcięższych, chwilach, w których traci się grunt pod stopami, przestaje wierzyć i widzieć sens – przywraca spokój.

 

Jest taki jeden gest, który, choćby człowiek zapierał się tak mocno jak tylko może, powoduje przymknięcie oczu, spokojny oddech. Ten gest sprawia, że wszystko dookoła przestaje mieć znaczenie.
Nie liczy się to co tu i teraz. Nie liczy się przeszłość, ani przyszłość. Nie ważne co się wydarzy i jak to się zakończy.
Liczy się tylko ciepło. Rozpiętość palcy u dłoni.

 

Jest taki jeden gest, który wykonuje mężczyzna.
Kobieta wtedy krzyżuje swoje ręce na klatce piersiowej.

Kiedy mężczyzna wykonuje ten gest, kobieta często też nie pozostaje przy nim dłużna. Najczęściej robi to w nocy, w łóżku, pod wspólną kołdrą.

 

Jest jeden taki gest, który mówi o uczuciach więcej niż cokolwiek innego – to objęcie. Uścisk. I że cię nie puszczę aż do śmierci… .

 

Nie ma nic piękniejszego od mocnego objęcia.
Od mocnego zapewnienia, że wszystko będzie dobrze.
Od mocnego zapewnienia, że jestem przy tobie.
Kocham cię.

Przytul. Koniecznie dwoma rękoma.

Dla ducha

Masz ochotę na więcej przemyśleń? Tu znajdziesz moje przemyślenia na temat relacji, codzienności, życia w zgodzie ze sobą i przede wszystkim – poznania siebie.

Czytaj więcej…

Dla domu

Znajdziesz tu naszą codzienność: przepisy kulinarne na szybkie i jeszcze prostsze dania, moje triki na szybką i skuteczną organizację mieszkania no i… – zobaczysz jak mieszkam i co wybieram.

Czytaj więcej…

Nasza codzienność

Moja introwertyczna, nadwrażliwa dusza zdecydowanie woli siedzieć w domu, ale… to nie znaczy, że z tego domu nie wychodzę i siedzę cały dzień pod stołem!

Znajdziesz tu nasze wyjazdy – miejsca w Polsce, które polecam, filmy, które zrobiły na mnie wrażenie i ważne dla mnie chwile.

Czytaj więcej…

Polskie marki

Och, wiem jak to trudno być młodą marką. Tworzenie czegoś swojego, pójście pod prąd wymaga ogromu wysiłku.

Dlatego w tym cyklu przedstawiam Ci wywiady z fantastycznymi polskimi markami!

Czytaj więcej…

Cześć!

Cześć!

Jestem Asia. To moje myśli masz właśnie okazję czytać.
Jestem introwertyczką i osobą wysoko wrażliwą. Uwielbiam otaczać się naturą, zapachami i dobrymi emocjami. A nade wszystko cenię sobie wolność – możliwość bycia sobą i życia po swojemu.
Bo wolno mi.

Hej! Jeśli spodobał Ci się ten post, będzie mi bardzo, bardzo miło jeśli udostępnisz go na facebooku i skomentujesz.

To cudowne móc poznać Twoje zdanie, wymienić myśli. Tak tworzy się więź… 

Do usłyszenia wkrótce
Asia Maj Dubińska

0 komentarzy

A Ty, co o tym myślisz?

Odbierz prezent

Darmowy e-book: Miniporadnik jak żyć wolniej na co dzień