Jest jeden taki gest, który mówi o uczuciach więcej niż cokolwiek innego

utworzone przez | maj 15, 2019 | żyć lepiej | 0 komentarzy

I kto by pomyślał, że ostatnie sceny Gry o tron wzbudzą tak silne emocje?

Jest jeden taki akt, jeden gest, który mówi o uczuciach więcej, niż cokolwiek innego. Więcej niż słowa i wiersze. Więcej niż wspólne czytanie wieczorem.
Jest jeden taki akt, jeden gest, który mówi o uczuciach więcej, niż cokolwiek innego. Więcej niż nagość i namiętne pocałunki. Więcej niż całkowite oddanie się sobie bez reszty.

Jest jeden taki akt, jeden gest, który mówi o uczuciach więcej, niż cokolwiek innego. Który pokazuje największą na świecie miłość. Który wzrusza mnie najmocniej na świecie!

Jest jeden taki gest, który mówi o uczuciach więcej niż cokolwiek innego

Jest taki jeden gest, który wykonuje mężczyzna, kiedy kobieta jest cała w nerwach. Jeden taki gest, który wykonuje, kiedy kobieta wpada w histeryczny płacz.

Jest taki jeden gest, który wykonuje mężczyzna, aby uspokoić kobietę. Ukoić nerwy. Wyciszyć. Odepchnąć złe.

 

Taki jeden gest, który w chwilach najgorszych, najcięższych, chwilach, w których traci się grunt pod stopami, przestaje wierzyć i widzieć sens – przywraca spokój.

 

Jest taki jeden gest, który, choćby człowiek zapierał się tak mocno jak tylko może, powoduje przymknięcie oczu, spokojny oddech. Ten gest sprawia, że wszystko dookoła przestaje mieć znaczenie.
Nie liczy się to co tu i teraz. Nie liczy się przeszłość, ani przyszłość. Nie ważne co się wydarzy i jak to się zakończy.
Liczy się tylko ciepło. Rozpiętość palcy u dłoni.

 

Jest taki jeden gest, który wykonuje mężczyzna.
Kobieta wtedy krzyżuje swoje ręce na klatce piersiowej.

Kiedy mężczyzna wykonuje ten gest, kobieta często też nie pozostaje przy nim dłużna. Najczęściej robi to w nocy, w łóżku, pod wspólną kołdrą.

 

Jest jeden taki gest, który mówi o uczuciach więcej niż cokolwiek innego – to objęcie. Uścisk. I że cię nie puszczę aż do śmierci… .

 

Nie ma nic piękniejszego od mocnego objęcia.
Od mocnego zapewnienia, że wszystko będzie dobrze.
Od mocnego zapewnienia, że jestem przy tobie.
Kocham cię.

Przytul. Koniecznie dwoma rękoma.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *