Jak się przygotować do wizyty w Salonie Ślubnym

utworzone przez | cze 22, 2016 | żyć lepiej | 0 komentarzy

W Salonie Sukien Ślubnych musisz czuć się przede wszystkim – komfortowo! Jeśli będziesz czuła się źle, każda suknia będzie dla Ciebie brzydka, zła, niewłaściwa. A przecież nie o to chodzi! Przymierzanie sukien ślubnych powinno sprawiać Ci radość!

Zrzut ekranu 2016-06-21 o 18.50.48
Kilka wskazówek jak się przygotować do wizyty w salonie sukien ślubnych:

Depilacja
Depilacja jest jednym z ważniejszych kluczy do Twojego dobrego samopoczucia. Pamiętaj, że przymierzając suknię ślubną będziesz musiała zdjąć spodnie i bluzkę. Ogolone nogi, bikini i pachy sprawią, że nie będziesz czuła się skrępowana w obecności konsultantki.

Stanik
Niektóre konsultantki, jak w przypadku salonu Pronovias, będą prosiły Cię o zdjęcie stanika. Dobrze jest mieć wtedy na sobie taki materiałowy, sportowy stanik bez ramiączek. Czasami zakłada się je pod bluzkę z dużym dekoltem aby nie było widać prawdziwego stanika.

Makijaż
Powinien być i powinien być delikatny! Nie każda z nas, kobiet ma nieskazitelną cerę. A wiele z nas, kobiet ocenia się bardzo krytycznie. Aby nie psuć sobie widoku siebie w sukni ślubnej – umaluj się delikatnie. Im makijaż będzie zbliżony do tego jaki chcesz mieć na swoim ślubie, tym lepiej. Inaczej będziesz odbierała swój widok w szmince bordo, a inaczej w delikatnej czerwieni czy różu. To takie mankamenty, które mogą zepsuć, jak i “zrobić” kreację.

Osoba towarzysząca
Przyjęło się, że Przyszłe Panny Młode chodzą do salonów z przyjaciółką, mamą, całą rodziną. Swój wybór argumentują najczęściej słowami: nikt, tak jak ona, nie powie mi prawdy, jak naprawdę wyglądam. Ale też nikt, tak jak one nie doprowadzi Cię do płaczu. Szczerość jest fajna, dobrze jak ktoś powie Ci, że w tej sukience nie wyglądasz najlepiej, ale pamiętaj, że osoba towarzysząca to nie jest konieczność. Możesz pójść sama i nie będzie to źle odebrane. Nikt nie będzie Ci też mówił, że powinnyście już kończyć te przymiarki bo się nudzi. Smutne, ale tak się zdarza.

Fryzura
Pójdź w czystych włosach! Umyj je przed wizytą w salonie. Wyglądaj świeżo. Brudne włosy, przetłuszczone, mogą zepsuć Ci odbiór sukni.

Bielizna
Załóż taką, która nie będzie miała żadnych odstających kokardek. Jeśli szukasz obcisłej sukni, wiedz, że te kokardki mogą się odznaczać. Warto założyć też wtedy zwykłe figi, niż stringi. Będziesz nie tylko Ty się lepiej czuła, ale i konsultantka pomagająca Ci włożyć suknię.
skomentuj-1

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *