Desperatki płaczą częściej

utworzone przez | lis 3, 2016 | żyć lepiej | 2 Komentarze

Kiedy kobieta jest sama, często zachowuje się jak totalna desperatka. Tak bardzo pragnie związku, stabilności, miłości, że najchętniej pominęła by fazę poznawania się. Nie interesują ją żadne randki, ani nieśmiałe dotknięcia dłoni. Nieważne są niedopowiedziane słowa i spojrzenia dwuznaczne. Nie liczy się dla niej zatrzymany w miejscu czas. Nie ma chwilo trwaj. Kiedy kobieta jest sama, już trzecie spotkanie wyobraża sobie u jego rodziców na niedzielnym obiedzie. Oczekuje totalnego zaangażowania faceta!

wal2

Płacz

Po kilku tygodniach kobieta zaczyna płakać – nie zadzwonił. Nie odpisuje na smsy. Był na facebooku, a nawet się nie odezwał. A przecież widzę – odczytał wiadomość. O co może mu chodzić…? – zachodzi w głowę. Zaangażowała się, nowy bardzo jej się podoba. Jest przystojny, zabawny. Kiedy się spotykali temat gonił temat. Co więc poszło nie tak?

Panika

Kobieta zaczyna panikować. Zdeterminowana celem, jakim jest zdobycie TEGO faceta, bombarduje go smsami i zostawia milion wiadomości na facebooku. W swojej desperacji robi wszystko, byle przypodobać się nowo poznanemu mężczyźnie. Jej teksty są coraz bardziej odważne. Próbuje zachęcić go intymnością, seksem – byle tylko poświęcił jej czas. Kiedy on powie głupi żart – ona śmieje się w niebo głosy. Kiedy on mówi, że lubi dziewczyny w sukienkach – na następnym spotkaniu ona już ma na sobie najpiękniejszą, najmodniejszą, najbardziej niewygodną sukienkę jaką znalazła. Gdy on powie, że lubi dziewczyny gotujące – ona zapisuje się na kurs.

Złość

W końcu kobieta wkurza się! Wylewa mu wszystkie frustracje. Przecież było fajnie, przecież się spotykali. Dla niego zmieniła swoje życie! Zapisała się na kurs, ścięła włosy. Nie pojechała na tygodniowy trip ze znajomymi, bo on chciał się spotkać. I co? Nagle przestała mu się podobać?!

f1000008-kopia2

Mężczyźni lubią zagadki

Kiedy zależy Ci na znalezieniu i utrzymaniu faceta, nie zachowuj się jak dzika kotka. Nie poluj na gościa, jakbyś miała go zaraz zjeść. Nikt nie lubi być osaczony. Wbrew pozorom mężczyźni nie lubią, kiedy kobieta kładzie im się na tacy. Mężczyźni to zdobywcy! Oni chcą o Ciebie zabiegać i sprawiać Ci przyjemności. Pozwól nowemu mężczyźnie nastroszyć piórka i pokazać co ma do zaoferowania. Pozwól uwodzić się i bądź zawsze o jeden krok przed nim. Intryguj.

Weź życie w swoje ręce!

Nie musisz starać się nie wiadomo jak, by zdobyć lub zatrzymać przy sobie facet. Wystarczy, że będziesz sobą – taką, jaka jesteś. Jeśli Ty nie będziesz czuła się dobrze w swoim towarzystwie, on też nie będzie. Ty jesteś kluczem do stworzenia relacji z mężczyzną. Ty, Ty i jeszcze raz TY! Nie próbuj być kimś, kim nie jesteś, by przypodobać się jakiemuś tam fagasowi. Kochaj siebie! Kreuj swoją własną przyszłość. Wyobraź sobie siebie na szczycie największej góry!
Dziewczyno, czy naprawdę tak mało znaczysz, że musisz chwytać się pierwszego lepszego? Czy dziewczyna na szczycie będzie prosić się o uwagę? NIE!

Pamiętaj, że jesteś najlepsza! A najlepsi nie zadowalają się byle czym ;).

2 komentarze

  1. Kobieta po 30

    zawsze jest niedobrze, gdy chce się za bardzo…

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *