Blogowe plany 2017!

utworzone przez | mar 19, 2017 | żyć lepiej | 0 komentarzy

Okej ja wiem. Mamy marzec a ja dopiero teraz robię plany na bieżący rok. Ale muszę Ci coś powiedzieć – spadło to na nas jak grom z jasnego nieba!! Jeśli śledzisz naszego insagrama i instastories to już wiesz co chcę powiedzieć. Chcę powiedzieć, że… nasze życie właśnie się zmienia! Zmienia się o milion (180) stopni! Ostatnio na blogu nas miej – bo zwyczajnie nie nadążamy i nie wierzymy – ze szczęścia!

blogowe plany 2017

Projekty

Jesteśmy jednym z patronów genialnego projektu!
Wiecie, że dla mnie niesamowicie ważne jest to, aby nie oceniać. Poprzez nasze wpisy staramy się pokazywać, że na wszystko trzeba spojrzeć z dystansu. A przede wszystkim – spojrzeć na siebie i drugą osobę. Bo za każdym człowiekiem, kryje się historia.
Dlatego – szalenie jestem szczęśliwa, że staliśmy się jednym z partnerów mega boskiej, genialnej akcji! Akcji mającej na celu pokazanie, że… kobiety są piękne! :)

Fotograf Agata i pomysłodawczyni projektu Hela niedługo pokażą Wam jak, że każda kobieta, każda (!) jest piękna, choć nie jest idealna.

Totalnie nie mogę się doczekać efektów!!

Filmy

Będziemy nagrywać dla Was filmiki!!!! Tak! Jeszce nie wiem czy to będzie youtube, czy totalnie zasypiemy Was na instastories czy na fejsie – ale tak, będę do Was mówić!

Strasznie długo się z tym nosiłam, ale po nagraniu jednego filmu dostałam tyle pozytywnych komentarzy – że cholera musimy! I mam nadzieję, że będziecie nas oglądać!
Będzie o związkach, dużo sytuacji z naszego życia, dużo radości. Mam nadzieję, że będziemy poprawiać Ci humor.

Współpraca

Niebawem ruszamy spotkasz nas we wpisie gościnnym, w którym opowiemy jak oszczędzić pieniądze na urządzaniu mieszkania! Żałuję, że nie prowadziłam zapisków ile, na czym my oszczędziliśmy. Ale wiem – że mogła by się z tego uzbierać niezła sumka!

Wnętrza

Na instagramie wrzucam urywki z naszego remontu. Niebawem, mam nadzieję, pojawią się na blogu wpisy z naszym mieszkaniem! Nie mogę się doczekać tej serii!
A jeśli jeszcze nie śledzisz naszego instagrama – ZRÓB TO DZIŚ! i chodź do nas :) @mynaswoim.pl
instagram mynaswoim.pl

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *