Blog Conferencne Poznań 2017

utworzone przez | maj 30, 2017 | żyć lepiej | 0 komentarzy

Ten weekend spędziliśmy w Poznaniu na Blog Conference Poznań. BCP jest to jedno z największych w Polsce spotkań blogerów. Było nas około 1000 osób! To był niesamowicie inspirujący i (wbrew pozorom) długi weekend. Dawno nie mieliśmy tak dobrze spożytkowanych dwóch dni!

Jeśli śledzicie nasze instastory to widzieliście urywki ze spotkania. My Blog Conference Poznań potraktowaliśmy nie tylko jako czas zdobywania wiedzy i wymiany doświadczeń, ale też rekreacyjnie, jak inny, niż typowy, sposób spędzenia weekendu we dwoje.
Zobaczcie, co nam dał Blog Conference Poznań:

Ludzie

Poznaliśmy ludzi, blogerów, których czytamy. To było niesamowite! Nagle widzisz tą osobę, którą w sumie, wbrew pozorom dobrze znasz, i nagle okazuje się, że ta osoba jest bardzo niska albo bardzo wysoka, co burzy Ci nagle całe wyobrażenie o tej osobie!
Ktoś, kto wydawał się nieśmiały – okazał się być bardzo zabawny i towarzyski.
No niesamowite to było!

Wymiana poglądów

Mogliśmy usiąść i wszystko z siebie wyrzucić. Mogliśmy podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi blogosfery, wątpliwościami, jakie mieliśmy w związku ze swoim blogiem i skonsultować z kimś nasze plany. Okazało się, że to czego nie byliśmy pewni, co poniekąd spędzało nam sen z powiek i działało demotywująco – jest bardzo dobrym pomysłem!

Prelekcje

Od 10 do 17 trwały prelekcje znanych i lubianych. Opowiadali swoje historie jak zaczęła się ich przygoda z blogowaniem, jakie błędy popełnili. To niesamowite, że w swoich pasjach mamy możliwość uczyć się na błędach innych. Dowiedzieliśmy się, jak możemy sobie zaszkodzić i co zrobić, by tego uniknąć. To było bardzo, bardzo cenne! To był też taki głos rozsądku. Ilu blogerów tyle dróg, tyle doświadczeń. My siedzieliśmy tam i analizowaliśmy, przekładaliśmy ich doświadczenia na nas.

Motywacja

Ostatnio na pewno zauważyliście, że nasz blog ucichł. Ślub i mieszkanie sprawiły, że trochę spadła nam motywacja do bloga. Mieliśmy też parę wątpliwości, w którą stronę powinniśmy iść. Teraz wiemy! Idziemy w związki i relacje damsko-męskie. To zdecydowanie ta dziedzina, w której czujemy się dobrze. Dostaliśmy ogrom motywacji, inspiracji i siły – by móc w końcu usiąść i wszystko rzetelnie przemyśleć. Teraz wiemy, że chcemy Was inspirować i dodawać Wam energii do tworzenia swojego, idealnego związku.
Wciąż zadziwiają mnie reakcje ludzi, kiedy mówię, że tak, można być w związku i żyć razem i się nie kłócić. Da się!

Rekreacja

My potraktowaliśmy Blog Conference Poznań nie tylko jako źródło ogromnej wiedzy i inspiracji, ale też możliwość zwiedzenia miejsca, którego nie znamy. Nigdy nie byliśmy w Poznaniu, nigdy nie jedliśmy poznańskich pyr ani plyndz. Teraz mieliśmy możliwość spróbowania oryginalnej, poznańskiej kuchni i zobaczenia jak wygląda Rynek Poznania, infrastruktura, tryb, styl życia poznaniaków.
To była też możliwość spędzenia czasu inaczej. Oderwania się od codzienności, od uliczek, które znamy, od codziennych i obowiązków. Choć to był weekend wypełniony po brzegi wiedzą – był dla nas szalenie relaksujący.
Zdecydowanie potrzebowaliśmy oderwać się od organizacji ślubu, który jest już za miesiąc!!
Szalenie zachęcamy Was do szukania grup, organizacji, które zrzeszają ludzi z taką samą pasją jak Wasza. To nie tylko możliwość poznania kogoś nowego, wymiany wiedzy, doświadczenia, ale może i przede wszystkim – możliwość spędzenia czasu inaczej. To możliwość oderwania się od rzeczywistości, codziennych obowiązków i czerpanie z życia tego co oferuje. Wspaniale jest czuć, że się żyje, że ma się energie do zdobywania szczytów i przenoszenia gór! A jeszcze lepiej – kiedy możemy to wszystko robić z kimś wyjątkowym.
instagram mynaswoim.pl

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *