Na początku zimy, od firmy La Petit Marseillais, dostaliśmy balsam oraz płyn do mycia ciała o nowym, morskim zapachu. Linia inspirowana była bogactwem Morza Śródziemnego. Był to idealny prezent na zimę, kiedy nasza skóra potrzebuje porządnej dawki odżywienia!

Zapach kosmetyków jest bardzo delikatny. Nakładając go na ciało, nie czuje się jakbyśmy wylewali na siebie perfumy w kremie, co dla mnie jest mega ważne! Strasznie nie lubię intensywnych zapachów w produktach do pielęgnacji.

Linia w swoim składzie ma algi, wodę morską, minerały oraz, co je wyróżnia, oligoelementy. Dzięki tym składnikom skóra jest mocno nawilżona oraz zregenerowana! Dzięki delikatnemu zapachowi mleczka do mycia ciała, w kąpieli możemy odprężyć się i poczuć lekko.
Zima jest zdecydowanie nie moją porą roku. Nie znoszę zimny, dlatego długie kąpiele są u mnie na porządku dziennym. Kocham relaksować się w taki sposób.

Dużym atutem kosmetyków są dla mnie ich kolory opakowań. Szalenie zwracam na to uwagę. Uwielbiam, kiedy kolor jest zdecydowany, intensywny, a nie majtkowy czy wyblakły. Błękit nowej linii Morskiej od La Petit Marseillais zdecydowanie trafia w mój gust! I będzie się pięknie komponował w naszej nowej łazience, która już prawie jest gotowa.

Czego chcieć więcej?