JUŻ W SPRZEDAŻY!

 

OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE DZIĘKI UWAŻNOŚCI
I ŻYCIU WOLNIEJ

Kupując naszego EBOOKA wspierasz Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu

5 rozdziałów

  1. Poznaj swoje wydatki
  2. Przelewy
  3. Zakupy
  4. Zmiana nawyków
  5. Odporność na słowa i opinie

15 kart pracy

  • Zapisy z budżetu domowego
  • Najdroższy wydatek
  • Podsumowanie wydatków
  • Na jak długo


Dostęp do tajnej grupy
na facebooku

Wspólnie inspirujmy się w szukaniu rozwiązań poprawiających jakość naszego życia oraz objętość portfela

Dla kogo jest ebook

Ebook powstał z myślą o tych, którzy, tak jak ja, czuli się zagubieni w swoich finansach.
Mimo wielu prób oszczędzania, mimo eliminowania produktów, które, jak nam się wydawało, generują u nas niepotrzebne wydatki – ciągle byliśmy na minusie. Nie rozumieliśmy dlaczego, dlaczego tak się dzieje?! Przecież my już nie kupujemy rzeczy niepotrzebnych! 

Ebook „Oszczędzaj dzięki uważności i życiu wolniej” powstał właśnie dla tych, którzy mimo prób, mimo chęci, mimo starań, mimo oszczędzania – nie potrafią oszczędzić pieniędzy. 

Co wyróżnia nasz ebook

Ebook „Oszczędzaj dzięki uważności i życiu wolniej” jest bardziej przewodnikiem niż poradnikiem. 

W pięciu rozdziałach kompletnie zmieniamy Twój sposób myślenia o zarabianiu pieniędzy i ich wydawaniu. Pokażemy Ci, że można oszczędzać pieniądze bez wprowadzania radykalnych zmian w swoim życiu. 

Jesteśmy zdania, że bez sensu jest mówić „co zrobić aby wydawać mniej”, bo człowiek nie może być więźniem jakiejkolwiek check-listy. W ebooku uczymy jak zmienić sposób myślenia o przedmiotach, które nas otaczają oraz jak szukać oszczędności w codziennych wyborach. Co ciekawe – wiele z tych rzeczy nie tylko oszczędza pieniądze, ale bardzo często też czas i zmartwienia. 

Karty pracy

Aby móc zacząć oszczędzać pieniądze, przede wszystkim musimy wiedzieć – ile pieniędzy potrzebujemy na życie, jakie jest nasze „minimum”, oraz jak wygląda nasza konsumencka codzienność. 
W tym celu stworzyliśmy „zapisy z budżetu domowego”, które pomogą Ci zobaczyć na jakie produkty ile wydajesz pieniędzy. Karty zostały opracowane tak, abyś mogła na bieżąco sprawdzać swoje postępy w oszczędzaniu oraz na podejmować kroki ku oszczędzaniu pieniędzy. 

Czasem zdarza się tak, że kupujemy coś drogiego, w naszym życiu dzieje się coś takiego, co pochłonie większość naszego budżetu. Z perspektywy czasu wydaje nam się, że przepuściliśmy pieniądze lub oceniamy ten wydatek za zbędny. Dlatego opracowaliśmy dodatkowe zapisy, które pomogą wyzbyć się tego negatywnego uczucia i pomogą Ci racjonalnie podejść do poniesionych przez Ciebie wydatków. 

Sukces!

Oszczędzanie pieniędzy to proces. Po pierwszym miesiącu nie zobaczysz zdumiewających efektów na swoim koncie bankowym, ale za to zauważysz ogromne zmiany w swoim podejściu do swoich wydatków i możliwości oszczędzania. 
Karty pracy będą dla Ciebie ogromną motywacją do ograniczania bezrefleksyjnych zakupów, a po kilku miesiącach na swoich koncie zobaczysz jak ogromne poczyniłaś postępy – bez wprowadzania radykalnych zmian w życie. 

 

Obserwuj nasze social media